Kundalini Yoga ve Meditasyon

 

 

Kundalini Yoga ve Meditasyon Nedir?

Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniği dönüşüm ve farkındalık yogasıdır. Kişisel gücümüzü hatırlamamızı sağlar. Sınırlı benliğimizi sınırsız olanla birleştirir.Bizi kendimize yaklaştırır. Kundalini Yoga ve Meditasyon, kriyalar, nefes, mudralar, kilitler ve mantraları kapsayan bir sistemdir.

Omurga, sinir sistemi ve hormonlar üzerinde yoğun ve etkili olarak çalışır. Fiziksel sağlığı destekler, zihni eğitir. Bilinçaltı kalıplarının dönüştürülmesini sağlar. Ruhun parlaklığını yaşamda denge, güven ve mutlulukla hissetmenizi sağlar.

Kundalini Yoga Ve Meditasyon Dersleri ve Atölyeler

Düzenli Kundalini Yoga ve Meditasyon dersleri, Taş Ev Akademi'de ve aynı anda Zoom üzerinden online olarak;

     -  Salı günleri 19:30-20:45

     - Perşembe günleri: 10:30-11:45 saatlerinde devam ediyor.

Bilgi ve kayıt için aysu@aysuyildiz.com 'a mail atman yeterli. 😊

Bireysel danışmanlık için bilgi ve randevu için aysu@aysuyildiz.com adresinden veya 0 532 5062915 den bana ulaşabilirsin. Böylece etkinlik tarihlerini ve detaylarını seninle mail ya da whatsapp üzerinden paylaşabiliriz.

​​​​​​

‘’Kendine Yeni Bir Hayat Ver’’ meditasyon grubumuz;

‘’Kendine Yeni Bir Hayat Ver’’ bizim meditasyon topluluğumuz.

Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniğinde meditasyon pratiklerimizi 40,90,120 günlük düzenli pratikler şeklinde yaparız. Meditasyon grubumuzda benim rehberliğimde düzenli 40 günlük,90 günlük meditasyonlar yapıyoruz. Öz disiplin geliştiriyor, birbirimize alan tutuyor ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Gruba katılmanın herhangi bir ön koşulu yok. Daha önce bu şekilde bir pratik yapmış olman gerekmez. Sadece kendine verdiğin söz, niyetin yeterli.

Sen de bizimle meditasyon yapmak istersen iletişim bilgilerini aysu@aysuyildiz.com adresine konu kısmına ‘Kendine Yeni Bir Hayat Ver ‘ yazarak bize iletebilirsin.

image

image

Yogic Numeroloji

Aquarian Numeroloji doğum tarihimize dayanan bir kendini anlama ve özfarkındalık sistemidir. Kundalini Yoga öğretilerine dayanır, benliğimizin güçlü yanlarını anlamamızı, yaşam derslerini daha yüksek bir perspektiften algılamamızı, ruhun yolculuğunu idrak edebilmemizi sağlarken, günlük hayatımıza entegre edebileceğimiz pratiklerimizi yapılandırmamız için de bir içgörü sağlar.

Aquarian Numeroloji, evrenin matematiği ve On Bedenin bilgeliği olarak numerolojiye dayanır. İnsan ruhunun yolunu, becerilerini ve doğasını aydınlatmak için hem basit hem de bilge bir araçtır.

Aquarian numeroloji benim kendi yolculuğumda önce kendim için faydalandığım, sonrasında da bireysel seanslarımda ve teröpatik çalışmalarımda tamamlayıcı olarak yararlandığım bir hediyedir.

Sen de kendi yolunu anlamak,sezgilerini duyabilmek için sayıların rehberliğinden yararlanmak istersen bireysel seanslar için bana aysu@aysuyildiz.com adresinden ulaşabilirsin.

 

Bunlar da Īlginizi Çekebilir

Bireysel Seanslar

Bireysel Seanslar, birlikte çıktığımız bir yolculuk.. Bazen sadece kendimize biraz ya…

Devamını Oku
aquarian-human-design
Aquarian Human Design

Aquarian Human Design (insan tasarımı) sistemi, Astroloji, kabala, I-ching ve Chakra …

Devamını Oku