Hakkımda

 

Merhaba,

Kendimi bildim bileli meraklıyım. Çok soru sorarım, sorgularım, dinlerken gözlerim her bir detayı anlamak için açılır, gördüğüm her şeyi taze bir merakla ele alırım. Kendime, iç dünyama merakım da buna dahil…

Kendimi keşfetmek, yaşamı anlamak konusundaki merakım daha genç yaşlarda öğretilerle yolumun kesişmesini sağladı.. Bu yolda yürürken birçok öğreti, öğretmen, rehber ve teknik yoluma ışık tuttu. Hepsine minnettarım.. Reiki, Basic Şiatsu, Yaşam Koçluğu, Kristal Terapi, Astroloji ve Fütürizm, Access Bars, Kozmik Enerji Şifa Sistemi, Çocuk Yogası, EFT, Transaksiyonel Analiz, Bach Çiçekleri, Yogic numerology bunlardan bazıları..

Bu süreçte önce 2009 yılında kızım dünyaya geldi ve kendime dair ve yaşama dair bildiğimi sandıklarıma başka bir gözle bakmamı sağladı, aynı dönemde yaşamıma dahil olan Human Design ve 2011 yılında tanıştığım Kundalini Yoga Ve Meditasyon yaşam yolumu değiştirdi; on yedi yıllık kurumsal hayat benim için böylece sona erdi.

Ajai Alai Awaekining International Yoga School arafından Fransa ve Türkiye’de organize edilen Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmenlik Eğitimini, ve arkasından okulumun Avusturya’da düzenlediği ileri seviye eğitimlerini tamamladım. 2015 yılından beri Kundalini Yoga ve Meditasyon dersleri veriyorum, atölyeler ve inzivalar düzenliyorum. On iki yıldır öğrendiğim tüm tekniklerle bütünsel şifa çalışmaları, bireysel seanslar yapıyorum. Human Design, kristallerle şifa eğitimleri düzenliyorum. AAA International Kundalini Yoga School’un Türkiye organizasyonları için ve Eğitmen ekibinde çalışıyorum.

Yaklaşık 23 yıldır sezgilerimi takip ediyor, kalbimi dinliyor, öğrenmeye devam ediyorum. Yaşam bir keşif yolculuğu, bu yolculukta niyetim hayatımın her gününe anlam katabilmek ve içten bir yaşam.. Niyetin gücüne inanıyorum. Niyetimize bağlı kalarak geçirdiğimiz her an bizi kalbimizde tutuyor.

Bu niyetimde bana ışık olan öğretilere ve öğretmenlerime sonsuz saygı ve teşekkürlerimle...

Öğrenme yolunda birlikte keşfettiğimiz, zenginleştiğimiz ve sadeleştiğimiz tüm arkadaşlarım, danışanlarım, öğrencilerim, paylaşımlarımız ve tüm deneyimlerim için kalbim şükranla dolu…

​​​​​​ ​