Aquarian Human Design

 

KENDİN OL YETER!

Aquarian Human Design (insan tasarımı) sistemi, Astroloji, kabala, I-ching ve Chakra Sistemi gibi öğretilerin izlerini de taşıyan ama bütününde kendine özgü bilgileri içeren, dönüşümsel bir sistemdir.

Bu sisteme göre her insan kendine özel bir tasarımla doğar ve tasarımımıza dair bilgileri içeren yaşam tablomuz bize ne tür enerjilere sürekli olarak sahip olduğumuzu ve hangi enerjileri çevremizdeki dünyadan aldığımızı gösterir.

Yaşam Tablomuz bizim genetik ve spritüel mührümüz gibidir. Doğum anımız evrene enerjisel bir damga vurur. Yaşam tablomuz tam doğum anında gezegenlerin konumuna göre ve heksagramların, çakraların ve yaşam ağacımızın etkileri ile oluşur. Ve aynı zamanda doğumumuzdan yaklaşık üç ay öncesi de bilincimizin oluştuğu anı da belirleyerek özümüzdeki insanı keşfetmemizi sağlar.

Gerek ailemiz, gerekse toplum, kurallar, eğitim sistemi nedeniyle zamanla unuttuğumuz özümüzü, doğalımızı hatırlamamız ve yaşamamız; bizim için hayatta mutlu olmamız ve yönümüzü bulmamız açısından önemli.

image

 

image

 

Çünkü hayat yolunda ilerlerken birçoğumuz toplumun ‘’doğru’’ ve ‘’başarılı’’ tanımına uyma ve onu benimseme mücadelemiz ile kendimiz olarak algıladığımız benlik ile gerçek benliğimiz arasında kopukluk hissederiz. Bu hepimiz için oldukça acı verici olur.

Aquarian Human Design bize sevinçli, amaçlı ve bilerek yaşamak, çevremizde ne olursa olsun gelişebilecek kuvveti ve bolluğu bulmak için gerekli bilgiyi verir. Enerjileri doğru biçimde kullanmayı öğreten bir sistemdir.

Tasarımımızı idrak ettikçe ‘’Yapma’’ ktan ‘’OL’’ maya doğru nazik bir biçimde ilerleriz.

Aquarian Human Design sistemi genelle ilgilenmez, farklılıklarla ilgilidir. Human Design sisteminde herkes tek ve biricik. Bizi tasarlandığımız şeklimizle, biricik, tek, özel doğamızla bizi tanıştırır.

Aquarian Human Design tasarımın hakkında ön bilgi almak istersen doğum bilgilerini (Adın soyadın, doğum tarihin, doğum saatin ve doğum yerin) aysu@aysuyildiz.com adresinden veya 0 532 506 29 15 den bana ulaşabilirsin

Bireysel Danışmanlık için bilgi ve randevu için aysu@aysuyildiz.com adresinden bana ulaşabilirsin.

Benim Yolculuğum; 

Human Design sistemi benim yaşamıma 2010 yılında girdi. Astroloji, numeroloji, doğum tarihleri, tüm sembolikler benim için hep çekici oldu. Küçüklüğümden beri yaşamı, kendimi ve diğerlerini doğum tarihinin gizemi ile anlamaya doğal bir eğilimim var.

Fakat Human Design sistemi tüm hikayemin değiştiği bir kavşak. Yaşamımın 35 yılını nasıl da kendim olmayarak yaşadığım ve yaşamın bir çok alanında duvara tosladığım deneyimler, yanlış seçimler sonrasında tasarımımla tanışmam ve bir ‘’aha’’ anı .. Kendime gelme zamanı… Sonrasında kendimle yeniden tanışmam, seçimlerimle yüzleşmem ve tüm dirençlere, otomatik kararlarıma rağmen kendi elimden tutarak ve kendim kalma kararlılığı ile yaşama kavuşmam…

Geçen 12 yılda öğretide derinleştim, yaşadım, zorlandım, düştüğüm çukurlar oldu ve sonrasında doğan güneşler.. Yeni öğretiler ile zenginleşti, dönüştü, genişledi.. Yol arkadaşlarım oldu, tasarımını benden dinleyen , hikayelerine ortak eden yaklaşık üçbin danışanım, benden sistemi öğrenip önce kendi yaşamlarına, sonra diğerlerine ışık tutan öğrencilerim...

 

image

Ben Aquarian Human Design diyorum, çünkü benim bu sistemi anlamam, anlatmam ve yaşamam meditatif bir zemine dayanıyor, entegrasyon sürecine enerjisel ve somatik pratikleri, meditasyonu dahil ediyorum.

Bu sistemin hayata gelmesine aracı olan sevgili Ra Uru Hu, öğretmenim C. Parkyn, yoluma ışık tutan tüm öğretiler ve öğretmenlerim ve her seans ile öğretiye olan hayranlığımın ve saygımın artmasını sağlayan, açık kalpleri ile yolu birlikte keşfettiğimiz danışanlarımın varlıklarına minnettarım..

Aquarian Human Design tasarımın hakkında ön bilgi almak istersen doğum bilgilerini (Adın soyadın, doğum tarihin, doğum saatin ve doğum yerin)  aysu@aysuyildiz.comadresine gönderebilirsin.

Bireysel Danışmanlık için bilgi ve randevu için aysu@aysuyildiz.com adresinden bana ulaşabilirsin.

 

Bunlar da Īlginizi Çekebilir

Bireysel Seanslar

Bireysel Seanslar, birlikte çıktığımız bir yolculuk.. Bazen sadece kendimize biraz ya…

Devamını Oku
kundalini-yoga-ve-meditasyon
Kundalini Yoga ve Meditasyon

Benim için Kundalini Yoga, gözlerimi kapattığımda içimdeki yol göstericiyle buluşmak,…

Devamını Oku